POTRZEBUJESZ POKOJU WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACJIZAREZERWUJ TERAZ


 • Pokoje w Hotelu

  Stylowe wnętrza i wygoda

  Hotel Gracja oferuje Państwu luksusowe pokoje jedno i dwuosobowe z widokiem na Plac Grunwaldzki i park. Indywidualnie zaaranżowane wnętrza pokoi zaspokoją gust najbardziej wymagających.

  ZOBACZ
 • Spa & Hotel Gracja

  Zdrowe ciało - zdrowy duch

  Centrum Rekreacji i Odnowy biologicznej Gracja to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej aktywnych, ceniących sobie klubową atmosferę, niezwykły urok i energetyczny klimat.

  ZOBACZ
 • Sale konferencyjne

  Komfort i bezpieczeństwo

  W naszym hotelu mamy świadomość, że nieodzownym elementem kontaktów międzyludzkich są różnego rodzaju konferencje i spotkania, zarówno służbowe jak i prywatne.

  ZOBACZ


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Naszego hotelu. Hotel Gracja **** jest czterogwiazdkowym eleganckim obiektem w Gorzowie Wlkp. Hotel chętnie gości zarówno turystów indywidualnych, rodziny, grupy jak i biznesmenów, którym zapewnia przyjemne warunki wypoczynku i pracy, udostępniając m.in. bezpłatny Internet. Konkurencyjne i przystępne ceny, rodzinna atmosfera i atrakcyjna lokalizacja Hotelu Gracja zapewniają Państwu udany i obfitujący w niezapomniane wrażenia pobyt. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Gorzowa i naszego hotelu położonego w centrum miasta. Przyjmujemy wycieczki oraz grupy zorganizowane. Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy i życzymy udanego pobytu.